Depo - Antrepo İmalatı

Depolar ve antrepolar büyük firmaların istif amaçlı kullandığı, ayrıca gümrük bölgelerinde, şantiyelerde, fabrikalarda ve çeşitli iş yerlerinde stok amaçlı kullanılan ve genelde çelik konstrüksiyondan inşa edilen sağlam metal yapılardır.

Koç Metal Yapı’nın daha önceleri yaptığı yüksek sayıda depo ve antrepo projesi bulunmaktadır. Bu projelerde kullanılan çelik konstrüksiyonlar Koç Metal Yapı tarafından üretilmektedir. Projeye yönelik üretime geçilmeden önce mimarlar ve mühendisler tarafından müşterinin isteklerine göre proje ön çalışması yapılır ve müşteriye sunulur. Projenin onaylanmasının ardından uzman ekip tarafından 3 boyutlu proje çizimi yapılır ve tekrar onaya sunulur. Bu aşama bittikten sonra son onayı da alan projeye ait çelik konstrüksiyonlar üretilmeye başlanır. Üretimin ardından zemin, montajlama, dış cephe ve benzeri aşamalara geçilip proje son haline getirilir. Ardından müşteriye teslim edilir.

Koç Metal Yapı ile çalışan sanayi kuruluşları, her türlü ihtiyaca hizmet edecek çeşitli özel tasarımlara sahip olabilmektedir. Bu gibi durumlarda standart veya özel tasarım çelik konstrüksiyon depo ve antrepoları firmanın uzman ve başarılı mühendis ekibi projelendirmektedir. Müşterilerinin ihtiyaçlarının yüzde 100’ünü karşılayabilecek projeler çıkarıldığı için müşteriler proje sonunda Koç Metal Yapı’dan son derece memnun kalmaktadır.
Başarılı projeleri ile dikkat çeken ve teknolojik gelişmelere paralel olarak sürekli yenileyen Koç Metal Yapı kendisine Dünya standartlarını kaide olarak aldığı için kurulduktan kısa bir süre sonra çok başarılı olmuş ve piyasada adını duyurmuştur. Mükemmel proje teslim mantığı ile çalışan firma bu yüzden Dünya’da da çok iyi bir yerdedir.

Eğer siz de Koç Metal Yapı’nın diğer projeleri ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz ve/ veya yaptırmayı planladığınız depo ve/ veya antrepo projesine ait firmanın alanında uzman ve çok başarılı ekibine ön çalışma yaptırmak ve maliyet çıkarttırmak isterseniz Koç Metal Yapı’nın web sitesinde bilgisi bulunan ilgili iletişim kanallarından ulaşabilir ve/ veya site içerisinde bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz. İletişim formundan talep oluşturmak için burayı tıklamanız yeterli olacaktır. Formu doldurduktan kısa bir süre sonra firmanın uzman ekibinden bir yetkili size tercih ettiğiniz iletişim kanalından ulaşacaktır.

 

Portfolyomuz

İletişim Bilgileri